Dołącz do nasKrótkie fryzury

Przyjął się stereotyp że mężczyznom podobają się tylko długie włosy lub półdługie. Krótkie fryzury też są kobiece i mężczyźni też je kochają. Udowodnimi Ci że fryzury krótkie włosy też sa piękne.

Fryzury na krótkie włosy są wygodne i proste w ułożeniu i lubi je wiele kobiet w różnym wieku. Jak do tej pory fryzury te były traktowane po macoszemu. Na szczęćie w tym roku przyszedł czas na zmiany i do modnych niezbyt długich paznokci i minispudniczek dołączyły fryzury krótkie włosy. Te fryzury charakteryzują się tym że wlosy sięgają najwyżej do linii brody.

Takie włosy muszą być perfekcyjnie ostrzyżone, gdyż tylko wtedy wyglądają ładnie. Przydadzą się Tobie kosmetyki do stylizacji włosów. Dzięki nim wyczarujesz śliczną fryzurę.

Nie masz pomysłu? Przedstawiamy Ci trzy propozycje prostych fryzur:

1. Kobieta Wamp - włosy wyciniowane z tyłu i po bokach wystrzępione krótkie kosmyki. Szerokie pasmo długiej asymetrycznej grzywki.
Ułożenie: W wilgotne włosy rozprowadź żel i wczesz go grzebieniem. Z tyłu pasma wysusz, podnosząc je palcami od nasady. Kosmyki z boku głowy zaczesz za uszy. Włosy z czubka głowy susz, kierując je do przodu i do góry. Grzywkę zaczesz na bok a żelem podkreśl pasemka.

fryzury krótkie włosy, fryzury asymetryczne fryzury krótkie, krótkie włosy

2. Niesforne kosmyki - włosy po bokach i z tyłu mocno wydegażowane. Pasma i grzywka są dłuższe.
Ułożenie: Rozprowdź na włosach piankę ułatwiającą układanie. Susz pasma i modeluj je cienką okrągłą szczotką. Kosmyki po bokach i z tyłu wywiń na zewnątrz. Grzywkę zaczesz na czoło a woskiem potargaj włosy na czubku głowy.

fryzury krótkie włosy, fryzury asymetryczne fryzury krótkie, krótkie włosy fryzury krótkie włosy, fryzury asymetryczne fryzury krótkie, krótkie włosy

3. Romantyczne loczki - tą fryzurę wykonasz na włosach sięgających do brody. Fryzura na pazia lub fryzura bob. Pasma wycieniowane jedynie na końcach, aby fryzura miała ładną linię.
Ułożenie: Lekko wilgotne włosy spryskaj lotionem poprawiającym skręt. Kosmyki nakręć na średniej grubości termoloki. Kiedy włosy wyschną, ściągnij wałki i grzebieniem z szerokimi ząbkami rozczesz delikatnie loki. Fryzure spryskaj mocnym lakierem.

fryzury na krótkich włosach, fryzury asymetryczne fryzury krótkie loki, fryzury krótkie kręcone

Zapraszamy do Galerii Fryzury krótkie włosy

Copyright 2006-2013
Fryzury.qever.com
Polityka Prywatności
Kontakt