Dołącz do nasKręcone włosy

Marzysz o pięknych lokach. Chcesz mieć kręcone włosy? Teraz to nie problem a co najważniejsze będziesz mieć fryzury loki w taki sposób że nie zniszczysz swoich włosów.

Techniki przedstawione przez nas są doskonałym rozwiązaniem, kiedy masz ochotę na taki fryz jak fryzury loki zarówno w domu, jak i w podróży. Zastosowanie tych metod nie wymaga wiele czasu i pracy. Warto jednak pamiętać, aby nie obciążać włosów kosmetykami do modelowania lub pielęgnacji, ponieważ kręcone włosy muszą być sprężyste.

Naturalne kręcone włosy stworzysz za pomocą klipsów, folii aluminiowej lub serwetek.

Przed i wtrakcie robienia loków musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach:
- włosy zawsze susz suszarką, przesuwając ją we wszystkich kierunkach. Następnie używaj łagodnego powietrza dyfuzora.
- włosy idealne do kręcenia to prawie suche włosy.
- podczas nawijania kosmyków nie zgniataj końcówek. Jednakowej grubości pasma nawijaj na papiloty lub zepnij klipsami.
- podczas układania włosów lub wgniatania w nie preparatów utrwalających fryzury pochyli lekko głowę na bok. Dzięki temu loki będą mniej skręcone i większe niż po nawinięciu zwisających prosto pasm włosów.
- na włosy nałóż żel lub piankę, równomiernie je zgniatając.

KLIPSY
Owiń pasmo włosów wokół jednego lub dwóch palców. Im grubsze są pasemka włosów, tym większe będą loki. Następnie zapnij włosy zwykłymi klipsami (można je kupić w drogerii). Poczekaj dziesięć minut i ściągnij klipsy, potrząśnij głowę i włosy spryskaj lakierem nabłyszczającym.

FOLIA ALUMINIOWA
Sposób ten jest idealny dla kobiet, które lubią naturalne i nieco potargane fryzurki. Aby ją uzyskać sięgamy palcami we włosy (od góry do dołu) i zagniatamy je razem z paskiem folii aluminiowej długości około 10 cm. W ten sposób na głowie powstają małe srebrne kulki. Do każdego pasma używamy jednego paska folii. Następnie podgrzewamy kulki suszarką i pozostawiamy na pięć minut, aby wystygły. W ten sposób uzyskasz kręcone włosy, lekko potargane.

SERWETKI
Ta metoda jest łagodna dla Twoich włosów. Zaczynij od wysuszenia włosów suszarką. Następnie złóż razem po trzy-cztery serwetki (chusteczki higieniczne lub kosmetyczne) i zwiń w nie pasma włosów, od końcówek po nasadę (włosy zawijamy pod spód). Końcówki serwetek zawiązujemy na supły, podobnie jak papiloty, podgrzewamy je suszarką i zostawiamy na chwilę, aby ostygły. Na koniec potrząśnij włosami. Tą metodą można uzyskać trwałe fryzury loki, które dodatkowo można wzmocnić kremem nabłyszczającym.

Copyright 2006-2013
Fryzury.qever.com
Polityka Prywatności
Kontakt