Dołącz do nasKolory włosów

Setki kobiet każdego roku decyduje się na zmianę koloru włosów. Męczą się już ze swoim obecnym kolorem lub po prostu chcą czegoś nowego. Zaczynają szukać takiego który im się podoba. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na znalezienie odpowiedniego, jest paleta kolorów włosów. Istotne jest wiedzieć jak dany kolor nazywa się.

Wiele kobiet chce kolor, całkowicie odmienny od obecnie który mają. Pragną coś ekstycującego i ryzykownego. Kobiety szukają kolor włosów, które po prostu pasuje do ich nastroju, a także dadzą nowe spojrzenie na życie.

Chcesz sprawdzić jakie kolory włosów do Ciebie pasują? Użyj do tego sztucznych pasemek włosów i stań przed lustrem. W taki sposób sprawdzisz czy dany kolor włosów do Ciebie pasuje. Zwróć uwagę który kolor pasuje do barwy Twojej skóry. Ten zabieg możesz dokonac u fryzjera gdyż on posiada całą gamę różnobarwnych pasm sztucznych włosów. Całkowita zmiana koloru włosów to ciekawe doświadczenie. Nowy kolor włosów może nadać zupełnie inny charakter Twojej obecnej fryzurze.

Kolory włosów pasujące do Ciebie możesz również sprawdzić sama w domu.

Zrób to używając pasków złotej lub srebnej folii. Jeśli pasują do Ciebie srebne paski, oznacza to że masz chłodny typ urody. Jeśli pasują do Ciebie bardziej złote paski wybierj farby o ciepłym odcieniu.

Kolor skóry odgrywa znaczącą rolę przy doborze odpowiedniego odcienia farby do włosów. Jeśli twoja skóra jest jasna i ma odcień kości słoniowej, to możesz malować włosy na bardzo chłodne kolory, na przykład jasnym blondem lub głęboką czernią. Skóra różowawa pozwala na wybór neutralnych chłodnych odcieni, na przykład popielatego blond lub brązu. Cera żółtawa lub oliwkowa lepiej wygląda w zestawieniu z ciepłymi kolorami. Taki typ cery mają zwykle osoby ciemnowłose, toteż doskonale wyglądają w odcieniach ciemnych kolorów.

Paleta kolorów włosów:

paleta kolorów włosów, kolory włosów

W drogeriach dostępne są farby do włosów które łagodnie farbują i gwarantują długotrwały efekt.

Copyright 2006-2013
Fryzury.qever.com
Polityka Prywatności
Kontakt