Dołącz do nasFryzury sylwestrowe

Zamiast przed balem czy spotkaniem w gronie znajomych biec do fryzjera, sama ułóż zachwycające fryzury sylwestrowe. Zobacz jak się robi takie fryzury które również można traktować jako fryzury studniówkowe.

Nasze fryzury karnawałowe są idealnymi propozycjami w których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Są tu niezwykłe fryzury na Sylwester twarzowe, kobiece i łatwe do wymodelowania.

Jeżeli lubisz proste i naturalne fryzury, ułóż włosy szczotką prostownicą lub zbierz je w oryginalne upięcie. Jesli chcesz zaszaleć i poczuć się jak prawdziwa królowa balu, zamień pasma w loczki.

W czasie karnawału fryzura musi pięknie lśnić w blasku świateł. Dlatego do modelowania warto użyć pianki dodającej połysku, a kończąc stylizację, skorzystać z nabłyszczającego lakieru czy żelu lub tuszem wyczarować na włosach złote refleksy.

Oto propozycje fryzur sylwestrowych dla każdej długości włosów:

- Włosy krótkie
Włosy obcięte na tzw. fryzurę bob i pocieniowane przy twarzy wcale nie muszą wyglądać banalnie. Z łatwością wyczarujesz z nich oryginalne balowe uczesanie.
1. Po myciu zostaw włosy na chwilę, aby nieco podeschły. Rozdziel je poziomym przedziałkiem od ucha do ucha. Długą grzywkę skieruj na czoło, a pozostałe pasma do tyłu. Obficie spryskaj czuprynę lotionem do stylizacji lub wgnieć mocną piankę. Podsusz włosy, modelując je szkieletową szaotką. Włosy u nasady mocno unoś od skóry, aby nabrały puszystości, a końcówki oraz pasma nad karkiem wywiń. Włosy po bolcach załóż za uszy. Rozmasuj w dłoniach odrobinę żelu z brokatem lub wosku i wgnieć go w pasma, nadając fryzurze ostateczny kształt. Z boku, nad uchem, wepnij sztuczny lub naturalny kwiat.

2. Pofalowane kędziorki Umyte oraz wytarte ręcznikiem pasemka podsusz (opuść przy tym głowę). Kosmyki mocno przeczesuj palcami od nasady, aby były bardziej puszyste i łatwiejsze do wymodelowania. Już wysuszone włosy obficie spryskaj lotionem do stylizacji, po czym rozdziel krótkim przedziałkiem nieco z boku głowy. Podziel czuprynę na cienkie pasemka i każde z nich mocno skręć lokówką. Gotowych loczków nie rozczesuj, a jedynie lekko unieś je i ułóż grzebieniem-widelcem. Na zakończenie stylizacji rozmasuj w dłoniach odrobinę wosku, po czym wgnieć go w pasemka.

- Włosy półdługie
Gdy pasma mają długość do ramion i są podcięte stopniowo, łatwo je zamienić w stylowe uczesania.

1. Loki zebrane klamrą
Umyte włosy wysusz, opuszczając gtowę i przeczesując je dłońmi od skóry. Dzięki temu pasma nabiorą objętości u nasady i będą puszyste. Spryskaj czuprynę lotionem i podziel na pasma średniej grubości. Każde z nich mocno skręć io- j kówką, ale tylko do 3/4 długości.i Oddziel szerokie pasmo grzywki i po skosie zaczesz je na czoło. Gdy grzywka będzie się źle układać, podwiń ją okrągłą szczotką. Od środka głowy zaczesz pasma do tyłu. Loki po bokach zbierz z tyłu i zepnij klamerką. Spryska] włosy nabłyszczającym lakierem.

2. Wygładzone pasma Po myciu rozczesz włosy i odczekaj chwilę, aby nieco podeschły. Gdy będą jeszcze lekko wilgotne, rozdzieli je małym przedziałkiem na środku głowy i oddziel grzywkę. Wysusz pasma suszarką, jednocześnie mocno unosząc je od nasady okrągłą szczotką (wtedy nie będą przylegać do skóry). Już suche włosy spryskaj lotionem i pasmo po paśmie wymodeluj prostownicą. Prowadź przyrząd od nasady do końców, starając się kierować je do środka. Utrwal fryzurę odrobiną wosku lub żelu.

- Długie włosy
Długie włosy można ułożyć na wiele sposobów. My na wielkie wyjście proponujemy najbardziej kobiece fryzury.

1. W stylu lat 60. Umyte włosy wysusz suszarką. Starannie roz-cesz je grzebieniem od nasady po końce. Zrób poziomy przedziałek przez środek głowy. Oddzielone w ten sposób włosy zbierz na czubku i zwiąż gumką. Z końskiego ogona oddziel jedno pasemko i opleć nim gumkę (koniec umocuj wsuwkami). Włosy na czubku ładnie rozłóż. Pasma końskiego ogona możesz podtapirować, ale tylko od środka (te od zewnątrz należy wygładzić!), by ładniej się układały. Włosy z przodu rozdziel krótkim pionowym przedziałkiem z boku. i Szerokie pasmo zaczesz na jedną I stronę, wygładź grzebieniem i ułóż tak, by lekko zachodziło na czoło. ego koniec upnij pod końskim ogonem. Całość polakieruj.

2. Fryzura ze złotą opsaką
W świeżo umyte i podsuszone włosy wgnieć piankę. Podziel czuprynę na pasemka i każde z nich zakręć na średniej grubości wałek. Gdy włosy wyschną, zdejmij wałeczki. Lekko rozczesz pasma grzebieniem rzadkich zębach, kierując je do tyłu. Załóż ozdobną opaskę.

Copyright 2006-2013
Fryzury.qever.com
Polityka Prywatności
Kontakt