Dołącz do nasBlond włosy

Blond włosy zawsze są modne, przykładem są aktorka Marylin Monroe czy solistka zespołu Blondie Debbie Harry. Wiele kobiet chce się upodobnić do tych znanych gwiazd. Jeśli zdecydowałaś się na blond włosy, to prawdopodobnie lubisz wyglądać kobieco, optymistycznie i miło. Ten kolor włosów ma mnóstwo odcieni: od piaskowego i muszli, aż do pszeniczego.

Najpowszechniejsze są 2 odcienie blondu: ciepły i zimny. W tych 2 kategoriach wyróżnia się konkretne kolory blond: platynowy lub srebrny blond (zimne) oraz słoneczny i złoty (ciepłe).
Ciepłe odcienie powinny wybierać kobiety o śniadej karnacji, ciemnej oprawie oczu i brązowych lub piwnych tęczówkach.
Dla osób o chłodnej, bladej karnacji, jasnej oprawie oczu, niebieskich lub szarych tęczówkach zalecane są odcienie zimne.

blond włosy, kolory włosów

Jeśli jesteś z natury brunetką, musisz wiedzieć, że po zmianie koloru włosów będziesz musiała odpowiednio dopasować do niego makijaż i stylizację. Im ciemniejsze brwi, tym mniej pasuje do nich blond. Nawet jeśli dobrze wyglądasz we włosach blond, pamiętaj, że pielęgnacja ich kosztuje dużo wysiłku.

Odświeżając refleksy koloru blond, najpierw trzeba nałożyć preparat przy nasadzie włosów i na czubku głowy, a nie na całej długości włosów. Używaj ciemniejszego odcienia koloru blond do włosów na karku i jaśniejszego na czubku głowy. Dzięki temu fryzura nabierze naturalnego wyglądu.

Copyright 2006-2013
Fryzury.qever.com
Polityka Prywatności
Kontakt